| roby_6848 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa/urata poveste a voastra de dragoste?(funda+vot cea mai interesanta)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai era primul iubit, m'a parasit, eu am suferit cam 3 ani dupa el, dupa 3 ani ne'am pus iar impreuna si na surpriza, nu mai imi placea nimic la el, nu ne potriveam deloc. Eram identici, amandoi cu un caracter al drecu laughing. Imi pare rau ca nu mi-am dat seama mai devreme, dar na.

4 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Era vara... vesnicul anotimp al iubirii. eram trista.dezamagita si lipsita de orice urma de incredere. tocmai ma despartisem de baiatul pe care sincer il iubisem baiatul care reusise sa ma faca sa fiu fericita doar pentru 3 zile. toata amintirea lui. imi macina existenta! o lunga depresie. multe lacrimi. neincredere in fortele proprii. si multa durere.cam astea au fost sentimentele dupa acea ruptura de el!
. incercam sa trec peste, sa uit, sa nu-i mai acord nici o secunda din timpul meu.
ce imi ramasese erau doar prietenii cu care imi petreceam tot timpul tocmai pentru a nu fi singura si a ma gandi la M.
si iata. ca intr-o zi de august. ca din senin. ca o raza de soare aparuta printr-un geam spart intr-o camera intunecata a aparut el. omul care avea sa-mi redea increderea in mine. omul care avea sa ma iubeasca neconditionat. omul care a reusi sa ma faca sa zambesc! avem multe amintiri minunate. nu as vrea sa le povestesc pentru ca. nu as vrea sa intru prea mult in detalii. sunt amintiri triste, dar si fericite.care au reusit sa-mi marcheze sufletul. am luptat mult pentru a fi cu el. SUFLETUL MEU PERECHE.
un si "TE IUBESC". "MA COMPLETEZI"."AM NEVOIE DE TINE". "NU POT TRAI FARA TINE"."IARTA-MA DAR.TE IUBESC"."NU POT RENUNTA LA TINE." acestea sunt putinele cuvinte care ar rezuma amintirile care ne-au unit! suntem una si aceiasi persoana. sincer am realizat ca ne simtim unul pe celalalt desi acum suntem la distanta. pentru 1 an! suntem impreuna de 1 an si 4 luni si ne iubim si mai mult! pe zi ce trece. dragostea noastra creste. se maturizeaza. sunt fericita. sunt implinita! sunt o norocoasa! toata suferinta s-a transformat intr-o mare de fericire. nu regret nici o clipa!

| Marius2011 a răspuns:

Cea mai urata a fost cand mi-am prins prietena danduse la un tovaras de al meu,statea pe scari in brate la el si il saruta am trecut pe langa ei m-am uitat din mers si n-am mai vb cu ea niciodata desi ea incearca sa imi explice ca nu stie ce s-a intamplat cu ea ca tine la mine ma rog. Cea mai frumoasa happy e una pe care o traiesc acum find alaturi de o fata frumos, dulcehappy care ma iubeste si pe care o iubesc si eu mias petrece tot restul vieti alaturi de ia si chiar as vrea as ceva happy Este o fire mai glumeata, jukausa dar si serioasa cand e nevoie laughing

| drtractor a răspuns:

Din moment ce e frumoasa, o sa fie si urata deci frumoase sunt un timp, urate sunt mereu, nu ma apuc sa iti povestesc.

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Cea mai frumoasa? Nu am.Cea mai urata, o daa!