| Gabriela_Denisa_2002 a întrebat:

cum aflu când un băiat ma place?

8 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Hei! Afli că un băiat te place atunci când vrea să-şi petreacă mai mult timp pe lângă tine, găsind diferite pretexte să intre în conversaţii cu tine. De altfel, te tachinează şi se comportă drăguţ cu tine.

| RAY a răspuns:

Daca e interesat de tine va vrea sa vb cu tine, vb de tine mereu la prieteni, e mereu dupa tine

| neutrino a răspuns:

Atunci cand un baiat se va invarti mai mult timp prin jurul tau, ca si un motan aflat in calduri, atunci sigur ca te place!

| peperonies a răspuns:

Exact cum faci sa afli si horoscopul, intri pe pagini dubioase de internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii nu stiu sa minta.

| Andrei981 a răspuns:

Buna. Pai te uiti la gesturile lui in jurul tau, la cum se schimba cand e in jurul tau etc. Mereu un baiat este total schimbat in jurul unei fete si ii acorda mai multa atentie. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Mikili1D a răspuns:

Daca vrei asa de mult sa aflii, pur si simplu il intrebi.