| LOVEisLOVE a întrebat:

Buna sad am si eu o mica problema!crying Apropae toti baieti imi zic ca sunt frumoasa si chesti dar nici unu din ei nu se indragosteste de mine!crying DE CE? crying HELP MEE PLISS Sau ce as putea sa fac ca sa se indragosteasca! Pentru ca numi palce "sa ma bag pe gura la cineva"!cryingcryingcrying

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca iti zic ca esti frumoasa nu inseamna ca ei chiar te vad asa, caci de obicei in flirturi, baietii folosesc o gramada de linguseli ieftine.acum,daca tu le crezi...

Nu spun ca n-ai fi frumoasa, doar ca nu complimentul asta ar trebui sa te bucure.Cum ai spus si tu, doar te ''lauda'', dar nu actioneaza... ajungem la concluzia ca degeaba exista frumusete daca nu e si personalitate.
Nu imi fii pretentioasa, fii deschisa, prietenoasa si o sa vezi progrese!

| Азбука a răspuns:

Dar unde-ti place sa te bagi... la cineva? laughing))

| wildthing a răspuns:

Ceea ce ai putea sa face este sa nu mai fii atat de disponibila. Nu te mai arata atat de disperata sa fii iubita. Ia-ti un aer superior, autosuficient si ai rabdare, o sa vina si cel care te va iubi.

| alissya a răspuns:

Parerea mea este pentru ca nu ai gasit pers potrivita
multi spun esti frumoasa, doar pentru a obtine ceva de la tine.chiar daca te impodobesc cu vorbe de-astea sa ai grija sa nu ti se infiga prea adanc in inima pentru ca nu stii ce gandeste acel baiat -care o fi- si pana nu il cunosti te sfatuiesc sa ai grija!
iti mai spun ceva, nu trage concluzii inca, asteapta, sunt sigura ca undeva se afla un baiat minunat si pentru tine dispus sa te iubeasca cu adevarat nu doar pentru cum arati ci si pentru ceea ce esti, trebuie doar sa ai rabdare happy

| BUFU_7128 a răspuns:

Daca iti iei aere de superioritate. o sa fuga de tinelaughing...nu numai frumusetea conteazatongue.

| LOVEisLOVE explică:

Dap multumesc! Cand cineva va cere un sfat nu trebuie sa jugniti!winking Dar daca voua vi se pare ceva bun! Continuati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor doar sa te f**a! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fac misto de tinelaughing

| DanyelRugby a răspuns:

Dami si mie id tau sa vb :X:X