| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? Recent a inceput sa imi cam placa de o fata si as vrea sa stiu cum imi dau seama daca ma place si ea sau cum ii dau de inteles subtil ca o plac si eu? Si pana la urma, cum ii pot spune ca o plac? Ce fac daca si ea zice ca ma place? Ce fac daca ma refuza? Suntem prieteni, deci nu as vrea sa se supere sau ceva.
Multumesc, va astept raspunsurile! happy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

De obicei daca exista sentimente intre 2 persoane, prietenia e cam imposibila fiindca unul mereu va vrea mai mult si va suferi cand persoana pe care o place place pe altcineva.
Flirteaza cu ea si vezi daca iti raspunde in aceeasi maniera.