| TotEu21 a întrebat:

Cum pot recupera un cont yahoo dezactivat la care nu mai stiu parola, dar stiu intrebarile? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| junk1sta a răspuns:

Scuze, acum mi-am dat seama. Din cate stiu eu, nu se mai poate reactiva, stiam ca e irevocabil.

3 răspunsuri:
| junk1sta a răspuns:

Cand incerci sa te loghezi pe acel cont, vei avea undeva in partea de jos a paginii, scris mic de tot, optiunea ''am uitat parola/forgot password''. Dai click pe acel link si ti se vor adresa cele 2-3 intrebari de siguranta. Dupa ce vei raspunde la ele, vei avea posibilitatea sa iti resetezi parola. Succes!

| TotEu21 explică (pentru junk1sta):

Contul a fost dezactivat, deci cand dau forgot password, scriu id'u si codu' ala si imi apare Your Yahoo! account has been de-activated
Your Yahoo! account has been inactive for an extended period of time and is being recycled. If you need a new account, please sign up for a new one.

| Sophia1100 a răspuns:

Pai cand vrei sa intri pe yahoo iti va aparea o optiune : ti-ai uitat parola?
apoi vezi tu ce ai de facut big grin
funda?