| alexandrUUUU78463724 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la moda daca nu am prea multe haine?(eu inainte nu prea ieseam prin oras, stateam mai mult la fotbal)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari destul de tânăr în poza de la avatar(asta dacă ăla eşti tu), iar eu nu-ţi sugerez să te îmbraci după un aşa zis " curent " care se vrea a fi " în vogă ". Sunt doar nişte stiluri absurde pe care eşti obligat să le adopţi pentru " a fi în rând cu lumea ".

| vali4789 a răspuns:

N-ai multe haine dar vrei sa te imbraci la moda.Se bat cap in cap astea doua.

| alexandrUUUU78463724 explică (pentru vali4789):

Stiu ca se cam bat.da ce haine se poarta acum?