| SayYesForIceCream a întrebat:

happy Cum sa te dai la un baiat? Adica cum sa il faci sa te placa happy. Fundita pentru. cel mai bun rasp. >:

Răspuns Câştigător
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa-l cunosti bine sa nu fie vreo zavra de baiat al doilea rand sa aflii cum il cheama, cati ani are, daca e la scoala sau liceu la tine. Dupa aflii ce ii place, gen:muzica,obiecte, genul de fete etc. Vb cu un prieten de al lui fffff bun si cerei id baiatului de care-ti place, apoi vb cu el pe mess, glumeste cu el, daca are ceva hobbiuri sau preferinte care nu-ti plac tie prefate ca-ti plac, daca te intreaba daca cunosti artistul respectiv zi ca da dupa cerei numarul de telefon sa mai vb despre chestii si dupa zii sa va intalniti si apoi ii zici ca-l placiwinking bafta sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! Mai intai trebuie sa aflii ce ii place (adica intrebi un prieten de-al lui). Apoi incerci sa te bagi in vorba cu el" gen:cat e ceasul?!". Apoi il intrebi cum il cheama, si incerci sa deschizi subiectu despre ce ii placebig grin Bafta:*

| TitiDrLove a răspuns:

E de ajuns pentru inceput sa il privesti si sa ii zambesti mereu.Cu siguranta,noi baietii percepem acest lucru(Ca ne placeti)chiar daca nu e asa, dupa aceste gesturi, de aceea unele fete profita de asta doar pentru a-l zapaci pe un anumit baiat. Apoi pur si simplu puteti flirta si sa ii dai de inteles ca il placi priun anumite vorbe(apropouri)sau gesturi si asa va prinde curaj sa faca el primul pas.succes!
funda?big grin