| val31989 a întrebat:

Salut,TPU! Cunosc fete care se indragostesc azi de unu maine de altu, eu nu le inteleg pe fetele astea.
Ce parere aveti despre ele? Vreau cit mai multe pareri!
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma gandeam la asta si am ajuns la concluzia ca este iubirea asta adolescentina care dureaza vreo 3 zile. Bine, nici nu poti sa o numesti iubire, e prea mult spus.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru mine e ceva irelevant! Iti zic eu,e vorba de un interes la jumate, nu poti sa te indragostesti de o persoana azi si maine de alta! In schimb, poti sa renunti la persoana iubita pentru alta cand e vorba de un interes la jumate! Sunt multe fete asa, dar nu toate, la fel cum sunt si unii baieti!

| neutrino a răspuns:

Fiecare facem ce consideram ca e mai bine si in primul rand ceea ce stim mai bine. E cool.

| val31989 explică:

Mda..asta e, unele iubesc altele nu...

| Cosmin1I a răspuns:

Nu se indragostesc asta e clarlaughing.Au si ele mofturile lor, mofturi care vad in fiecare baiat o posibila tinta dar se plictisesc imediat.Generatie ZUPER