| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salutare happy! Am o problema.Deci duminica m-am intalnit cu niste prieteni si era o fata pe care nu o cunosteam.Cand vorbeam in mare parte se uita la mine si statea langa mine. Dupa ma luase in brate "ca pe un frate,ca si-ar fi dorit unul ca mine." cand ne plimbam prin cartier ea a lungit drumul,si radeam noi ca venise vorba de fane,in spirit de gluma,la care ea: "Eu nu cred ca nu ai fane,adica la cum arati ai " happy.La plecare eram eu si inca un baiat,iar ea ne-a pupat pe amandoi, la mine mi se paruse ca ori am atinso eu in coltul gurii, ori ea thinking Puteti sa imi spuneti daca ma place, si semne.

Răspuns Câştigător
| DozeCuVisse a răspuns:

Eu zic ca te place. Dupa parerea mea nu zici oricui ca are fane si ca arata bine. Eu una nu iau pe cineva in bratee din prima zi pe care nu il plac. Dupa parerea mea te place!:*

3 răspunsuri:
| SimSim196 a răspuns:

Te place claar! Complimente, avansuri, intrebari si raspunsuri cu subinteles. Sigur e o fata mai indrazneata. Dar ai grija, te place doar. Asta nu inseamna ca simte ceva pentru tine sau ca vrea sa fie cu tine. Poate doar ii place sa-si petreaca timpul cu tine. Ai grija sa nu te atasezi inainte sa afli exact ce vrea si ce simte ea. Ai putea sa o intrebi, pentru ca nu ai nimic de pierdut. Si daca da semne ca nu vrea nimic cu tine, ai putea sa-i spui ca ai vrut doar sa fii si tu sigur de asta. Spune-i sa iti vorbeasca deschis ca sa iti poti da seama daca nu incearca doar sa fie draguta. Eu iti urez succes. :*

| Maxim96 a răspuns:

Te placeeeeeee!

| Roxxy95 a răspuns:

Da, te place sigur happy