| tarantulaverde a întrebat:

Buna fetelor, am 14 ani pina acum mia spalat parul cu sampon simplu de menta sau romanita sau chiar cu sapun, dar parul meu e foarte moale si dupa ce se usuca se infoaie foarte tare, se ridica in sus si trebuie sa astept 3 zile ca el sa fin un par normal, nu am mai folosit balsam pina acum, ce fel de palsam trebuie sa folosesc sau ce fel de sampoon?

1 răspuns:
| Bellathaa a răspuns:

Uite, ce-l mai bine e sa-ti iei un Sampon si un balsam pentru tipul tau de par, in cazul tau, par prea voluminos.thinking incearca in Wash and Go cu Jojoba sau Aloe.happy Si ca Balsam i-ati tot Wash and Go de acelasi fel ca Samponul. Daca nu-ti place Wash-ul, poti incerca un Elseve sau Nivea(eu folosesc nivea diamand gloss, garantez pentru el, este ce-l mai bun si cate am folosit eu), Sper ca te-am ajutat! FUNDA?