| alessia a întrebat:

Ce comportament trebuie sa ai cu un baiat care il placi dar nu vrei sa afle asta...(intrebare pusa de prietena mea). multe rasp. dau fundita.:*:*

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai logica dispare cand te gandesti la asa ceva. Daca il placi de ce nu ai vrea sa afle lucrul acesta.Iti place sa te chinui tu pe tine ma intreb. E greu sa adopti un animit comportament pentru ca nu poti fi indiferenta fata de el desi cam asta ar trebui sa faci pentru ca el sa nu isi dea seama. Dar mai bine arata-i ca il placi, ce se poate intampla? Bafta!