| мιcнєℓℓє a întrebat:

De 3 luni de zile stau certata cu cea mai buna prietena ne-am certat extrem de tare. ea ma barfea si alte chestii.Nu pot sa o uit am iubit-o mult chiar daca era fata dar ca o prietena...Am visat-o de 3 ori. Ea a plecat in Germania...si sta acolo definitiv.Nu mai pot simt ca innebunesc dati-mi va rog niste sfaturi imi vine a plang in continuu.cryingcrying

Răspuns Câştigător
| AdytzTheWolf a răspuns:

Te inteleg, si eu as fi la fel de distrus daca mi-as pierde cel mai bun prieten, pai incearca sa iti faci alta prietena, dupa ce iti faci o alta prietena dupa un timp o sa incepi sa uiti de ea, si in al doilea rand incearca sa te calmezi si sa treci mai departe, gandeste-te ca ea a facut-o deja si ar trebui sa o faci si u, incearca multa bafta love struck

1 răspuns:
| мιcнєℓℓє explică:

Multumesc foarte mult pentru incurajare