| InnocentLoovee a întrebat:

De alaltaieri a inceput sa imi faca figuri laptop-ul. Adica, cand intru in my computer, mi se deschide o fereastra si cand vreau sa intru de exemplu in C sau D mi se deschide inca o fereastra, apoi intru intr-un folder si se deschide iar o fereastra si tot asa. E destul de enervant, la setari nu am intrat. S-ar putea sa fie vreun virus? sau ce-as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndreeaThaa a răspuns:

Este un virus, nu stiu cum se numeste. Mereu il prin si eu si din cate am incercat nu-l poti scoate cu nici-un antivirus

1 răspuns:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Cel mai probabil este un virus dacă mai ai garanţie pe el, du-l la garanţie, nu se poate scoate din păcate.