| potatodespotatonr12345 a întrebat:

de anul acesta scolar m-am mutat la o alta scoala si in clasa mea este o fata de care imi place dar nu vreau ca sa afle mimeni si daca as fi cu ea dar intr-un fel nu vreau ca sa ciu impreuna cu ea deoarece as vrea sa ramanem prieteni foarte buni deoarece la un moment dat ne vom desparti si imi va fi greu sa stau cu ea in aceeasi clasa.
Va rog ajutor dau funda!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

OK, hotaraste-te ce vrei si intoarce-te sa ne spui!
Ca nu face nici un sens ceea ce ai scris tu acolo!

| potatodespotatonr12345 explică (pentru Violleta2022):

Gasesti mai sus raspunsul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru potatodespotatonr12345):

La cat de nehotart esti, eu cred ca trebuei sa iei o pauza de la fete si sa te ocupi de scoala.
Intoarce-te peste vreo cativa ani, cand mai cresti, si ne intrebi atunci despre fete!

| LOOOLFUCK2003 a răspuns:

Incearca sa fii mai concret, ce clasa esti si de ce nu vrei sa fii cu ea...

| potatodespotatonr12345 explică (pentru LOOOLFUCK2003):

Faza ii ca nu stiu ce sa fac sa fii cu ea sau nu sunt clasa 7 dar nu vreau sa fiu cu ea deoarece stiu ca o sa ne despartim o sa ne certam sau ceva gen si imi va fi foarte grei sa stau cu ea in aceeasi clasa.