| XxAndreiMasterxX a întrebat:

de azi dimineata am o durere in piept adica de la nivelul gatului putin mai jos la cutia toracica e ce am? e posibil sa fie o raceala la plaman? ca aseara am avut o nara infundata si cand stau drept cu el ma doare in cutia toracica ce e posibil sa fie aseara am si domrit p el si ma duruse putin dar nu am luat inseama e posibil sa fie de la dormitul pe el sau o raceala la plamani? precizez ca doar la cutia toracica la inima nu am avut nimic mi se pare ciudat un lucru ma doare pe partea pe care am dormit acum nu stiu voi ce credeti? dau funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine pentru tine să te vadă cel puțin medicul de familie.
Nu-ți neglija sănătatea.
Pa, pa.