| anonim_4396 a întrebat:

De cand am cunoscut o colega de clasa m-am indragostit de ea de la inceput, ea m-a ajutat mult cu fostele mele iubite adica eu cand eram certat cu ele o mai rugam pe ea sa puna o vba buna, ne mai jucam si ne mai bateam putin in joaca si ii mai puneam pana usoor p undvalaughing dar nu ca taranu' si ea ma mai injura ( e mai vulcanica ) in alte dati vorbeam si ne intelegeam asa de bine, mai vorbeam prin smsuri dar de obicei eu incepeam discutiile, m-a mai intrebat dc imi place sa vb ca ea, probabil astepta sa-i spun ca o plac dar nu i-am sps, am mai primit un refuz de la ea mai demult, e greu " sa ajung la inima ei ", e o fata mai distanta cu baietii, adica trebuie sa te placa ea ca sa vorbesti cu ea, cu alte fete ma cuplam dupa o zi, doua, dar ea e diferita, chiar tin la ea voi ce parere aveti, ajutati-ma nici nu stiu daca ma place

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

Nu pot sa cred ca am gasit primul baiat care se tine dupa o fata s-o cucereasca, aminlaughing Nu credeam ca mai exista, dar uite! Pai eu ca fata, iti dau un simplu sfat, spune-i in fata, ca ti se pare draguta, ca e o fata de treaba si apoi intreab-o daca e reciproc. Dar eu crd ca o sa vina de la sine, pe mine sincer nu m-a intrebat nimeni daca il plac, pur si simplu dupa plimbari si alte chestii ne-am apropiat. Sper sa-ti fi fost de ajutorbig grin