| anonim_4396 a întrebat:

De câteva zile am început să n-am chef de nimic. Mă simt plictisit de tot și de toate.

Am încercat să fac chestiile care înainte mă făceau fericit, n-au funcționat. Mă simt gol pe dinăuntru, nu știu să explic. Sau poate că doar sunt neînțeles, chiar nu știu. Dacă poate cineva să-mi dea un sfat cum să scap de starea asta...

1 răspuns:
| Mi828 a răspuns:

1. Câți ani ai? 2 da-mi Instagramului sau Facebookul tău și o sa îți scriu in privat. Și eu am avut aceeasi problema timp de 7 luni