| bleakk a întrebat:

de cateva zile m-am apucat sa fac sala acasa,si am cam tot ce imi trebuie insa un program nu bine definitivat,ce vreau sa zic prin asta,adica am asa:Luni:triceps,piept Marti:pauza,Miercuri:biceps,spate si vreau in continuare joi:pauza, si nu stiu VINERI ce sa lucrez ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| MaiDNz a răspuns:

Vineri poti incerca picioare+lombari.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vineri poti lucra putin din fiecare, bine asta e parerea mea, acuma cum vrei tu. O zi buna!

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Luni:piept+triceps
marti:spate+biceps
miercuri...pauza
joi:umeri+trapez
vineri:picioare+abdomen

| MaiDNz a răspuns:

Vineri poti incercatongueicioare+abdomen, deoarece la picioare trebuiesc lucrate mai multe grupe de muschi si trebuiesc pusi singuri