| bleakk a întrebat:

Peste ceva timp o sa imi fac abonament la sala si vreau neaparat din acela cu 3/5 zile pentru incepatori.si vreau asa ca in prima zi neaparat:Luni:triceps-piept,marti:pauza,Miercuri:spate-b iceps,joi:pauza, si vineri as vrea niste propuneri cu ce as putea sa fac. p.s:ar fi bine umeri+trapezi, sau picioare iar abdomenul o sa il lucrez zilnic >probabil- pareri funda

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"iar abdomenul o sa il lucrez zilnic", mai bine lasi sala si te apuci de sah, daca deja vii cu idei tampite de genul

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Mai bine ai incerca antrenamentul asta daca esti incepator;
http://www.culturism.md/......ncepatori/

ps. abdomenul nu trebuie lucrat zilnic, o data pe saptamana, sau maxim de doua ori.

| monyk94 a răspuns:

Eu îţi sugerez să o iei treptat, să nu te forţezi, altfel în zilele umrătoare o să stai numai la pat.