| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile ma simt aiurea pentru ca m-am despartit de prietena si inca tin la ea si un prieten bun m-a lasat pentru o fata, mi-a zis in fata ca l doare in fund, acum ce as putea face? Sunt super trist si nu ma vad iesit din starea ata prea curand, sfaturi va rog

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti faci prieteni noi cu care sa iesi mai mult pe afara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vremea e aiurea afara, ploua e intunecat am avut niste intamplari aiurea in ultima vreme, obositoare, cred ca intru in depresie...ce as putea face sa ies din starea asta? Sau macar sa mi recastig fosta prietena....va rog mult cv sfaturi

| Kerre a răspuns:

Salut, nu doar tu ai trecut prin situatii din astea, toti suntem deprimati cand ne paraseste cineva drag fie el prieten/prietena sau iubita/iubit dar cu ceva optimism si multa incredere in noi
toti am putea iesi din starea data. Incearca sa mai comunici cu ea, spune-i tot ce simti si daca ai putin noroc poate se va intoarce la tine, dar nu iti promit asta, daca nici asta nu merge pai atunci din pacate va trebuie sa renunti la ea, fete pe pamant sunt destule si undeva una te asteapta pe tine.

| anonim_4396 explică (pentru Kerre):

Multumesc de incurajare!?