| TFKatarina a întrebat:

De ceva timp parca am un "gol în suflet". Numai simt niciun sentiment față de nimeni, ma simt indiferenta față de orice. E normal? A mai trecut cineva prin asta? Acum cateva luni era totul normal, puteam simti fericire, tristețe, iubire, bucurie. Însă acum nimic, doar indiferenta. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Aşa cum sunt eu acum.

| Teo29 a răspuns:

Https://www.clinicaoananicolau.ro/psihoterapie-prin-skype/

Sau psiholog bun direct la tine in zona...

| Clockwork a răspuns:

Bun venit in anii tarzii ai adolescentei

| utilizatornou18 a răspuns:

Este doar o stare trecătoare de care m-as bucura in locul tău. O am și eu și crede-ma decât sa-mi pese și sa ma doara mai bine sa nu simt nimic gen sa am starea asta plutitoare și nepăsătoare ca si tine. Ii ca și cum as fi fumat ceva big grin serios chiar dacă s-a terminat relația mea și acea persoana m-a folosit sau dacă m-am certat cu cea mai buna prietena. poți citi un mare i don’t care in ochii mei, oricâți bani a-și pierde sau as câștiga, mi-e egaaaal pentru ca când ii o situație mai serioasă te trezești brusc la realitate și revin Iara sentimentele fie de bucurie sau supărare. Pune-ți muzica tare și sari de bucurie ca o ai. concentrează-te doar pe prezent dacă vrei sa treacă, nu te gândi la trecut sau viitor.