| RAY a întrebat:

Cand un barbat sufera din iubire partenera va simti oare o stare de fericire? oare fetele simt o stare de bucurie cand isi bat joc de barbat?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Având în vedere că suntem 7 miliarde de oameni pe planeta asta, nu știu de ce te aștepți să gândească toți ca tine.

13 răspunsuri:
| reginawow111 a răspuns:

NU toate fetele sunt asa... unele fete pot sa isi bata joc de barbati dar alte fete sufera si ele chiar poate si mai mult decat barbatii

| RAY explică (pentru reginawow111):

Din pacate eu n-am vazut sa existe fete care sufera, desi sunt fete care simt o fericire facand asta

| anamariarot a răspuns (pentru RAY):

Ai o tendință de a exagera lucrurile... parcă ai 12 ani. Știi tu ce simte fiecare om? Cunoști toate persoanele din lumea asta îndeajuns de bine încât să te pronunți asupra sentimentelor pe care le au?

| RAY explică (pentru anamariarot):

Nu stiu n-am spus ca stiu eu afirm din propia experienta, poate ca aceasta generalizare ma apara de rele, sunt si fete ok n-am spus ca nu sunt, doar ca eu nu am vazut o fata sa sufere din iubire, poate o exista nu stiu, in fapt nu inteleg de ce la multe le place sa-si bata joc

| RAY explică (pentru anamariarot):

Ori ma atasez eu exagerat de cineva ori sunt unicat cine stie, eu nu as putea vb cu una timp de 2 ani avand o relatie in acelasi timp, cica eram amici cool, dezamagire doare mai ales cand credeai ca e diferita

| RAY explică (pentru anamariarot):

Dar tu ai suferit din iubire? Cum a fost ce ai simtit?

| RAY explică (pentru anamariarot):

7,5mld,n-am spus sa gandeasca ca mine

| anamariarot a răspuns (pentru RAY):

Nu, pentru că sunt împreună cu băiatul(de acum bărbatul) pe care-l iubesc de aproape 5 ani, iar eu am 19, deci...

| RAY explică (pentru anamariarot):

Bravo mai rar asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru nimportequi):

7,513,135,357Current World Population
http://www.worldometers.info/
in europa, usa,Australia, china, japonia nu prea dar in tariile sarace din pacate se fac multi copii, degeaba exista protectie vad, suntem destui si asa oare cati vim mai fi nu stiu, eu unu mi-as dori 2 copii o fata si un baiat

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru nimportequi):

Sincer nici eu nu stiu cum afla datele alea

| anamariarot a răspuns (pentru RAY):

Având în vedere că suntem 7 miliarde de oameni pe planeta asta, nu știu de ce te aștepți să gândească toți ca tine.