| anonim_4396 a întrebat:

de curand am tras un fum de tigara pe gura adica l-am tinut putin in gura si i-am dat drumul imediat si as dori sa stiu daca mi-a afectat inteligenta si creierul.Nu o sa mai fumez de acum incolo gata mi-am invatat lectia am vrut sa vad doar gustul care este oribil

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Numai speriati copilu (imi aduce aminte de mine)
nai nimic omule trage tare nu poti pati nimic (teoretic.)
Deci poti fuma dar cu cap.
adica tu crezi ca din un fum de tigare te imbolnavesti?
trebuie ani de 'exerciti' si 'antrenamente' intensive sa te imbolnavesti
Nu din un an 2 gata.
Inca ceva ori te apuci de fumat si tragi in tine
ori numai pui botu pe tigare.
Ca poti face cancer in gat daca nu tragi fumu in plamani si il tii doar in gura.
Sfatul unui fumator de ocazie (de ocazie ca fumez doar ocazional. fumam inainte 2 pakete la zii happy )

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu-ti afecteaza nimic, stai lin rolling on the floor
Funda?happy

| cristianorudi7 a răspuns:

Daaa baaaaaaaaa, esti mai prost ca de obicei... vai de capu vostru

| Grimalkin a răspuns:

Dumnezeuuu! laughing Eu personal chiar cred ca ti-a afectat-o! Sau asa. naiv (sa nu fiu mean) erai si inainte de a fuma?

| Thunderstruck a răspuns:

Doamne esti prost rau de tot. apropo.ce inteligenta sati afecteze?>.

| SysRq a răspuns:

Salut!: Nu nu tia afectat inteligenta stai linistit!

| sergiu_2449 a răspuns:

Stai linisitit nu tia afectat nimicawinking