| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si am tras ieri un fum de tigara, dar l-am tras pe gura si in urmatoarea secunda i-am dat drumul afara as dori sa stiu daca mi-a afectat tenul adica pielea si circulatia.Nu o sa mai fumez niciodata,

2 răspunsuri:
| CalipsoGirl a răspuns:

Stai calm. de la un fum nu patesti nimic. sfatul meu e sa nu fumezi pentru ca nu ai niciun avantaj. vei avea doar de pierdut. Sper sa ma asculti :X Succes big grin

| Mikydutzaa12 a răspuns:

De la un fum nu cred. Si eu am fumat o data o tigara intreaga si sincer nu am avut nimic. Poate ca mai depinde si dupa organism, desi nu cred ca de la un fum rolling eyes. Bafta!:*
PS.:Sa nu mai fumezi pentru ca un fum cu un fum se adunawinking