| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, de curand ( sambata ) am implinit 18 ani, si doresc sa stiu daca mai am sanse sa cresc, eu am 1.75, tatal meu are 1.75 si maica mea 1.63

daca mai am sanse sa cresc oare cat voi mai creste?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce esti, fata sau baiat!

| Hyperion7 a răspuns:

Slabe șanse! Și chiar daca o sa o mai faci, maaaxim un 1, 80!

| sammie a răspuns:

De obicei băieții cresc numai până la 18 ani. Deci doar prin sport mai poți crește.

| nevermind1234 a răspuns:

Dacă vrei sa mai crești la varsta asta e posibil numai făcând sport. Nu știu cu cât, dar se poate, pana la 21 de ani.