| anonim_4396 a întrebat:

De doua zile cu parintii, mai ales cu bunica mea si sora mea mai mare! M-am saturat! Vreau sa plec cateva zile sa ii sperii sa vada cum e! Nu stiu cum sa fac asta, si unde sa plec! Pun pariu ca daca plec vor cauta la rude prima data si nu e un loc bun de ascuns! Am o suma de bani care sa imi ajunga!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu știu ce probleme ai, dar plecând, nu o să faci decât să înrăutățești lucrurile.

| pastarnac1 a răspuns:

FRate gandeste-te ce nervosi o sa fie cand o sa te gaseasca poate alerteaza si politia! Stai in camera ta daca nu ai chef sa-i vezi si fa chestii care-ti plac!

| XmetallicaX a răspuns:

Evident că nu e o idee bună. Uite, dacă vrei, îmi poţi trimite mesaj şi vorbim.