| MasterKush a întrebat:

De la un timp, a inceput sa imi creasca destul de mult puf pe fata, si azi am vazut ca mi-au dat si cateva fire ascutite mai jos de perciuni. Credeti ca ar fi timpul sa ma rad?
PS: Am 14 ani.

3 răspunsuri:
| CleopatraElena a răspuns:

Nu,in niciun caz! Incalzeste niste ceara, puneti in acel loc, trage, si au iesit. De la 18 ani incolo trebuie sa te razi!

| MasterKush explică (pentru CleopatraElena):

Adica cum? E cumva limita de varsta la lame de ras, sau ce? laughing

| CleopatraElena a răspuns (pentru MasterKush):

Hai ca esti haios rau! Nu doar ca, lamele de ras, iti taie pielea la doar cateva mici tepuse. Intelegi?