| titoo a întrebat:

Imi puteti spune cand se pune uleiul de ricin pe barba ca sa creasca (asta daca o sa creasca...), dupa ce ma barbieresc(am barba deasa la perciuni si pe gat dar nu am catre gura numai cateva fire) sau cand ii un pic maricica?
Merci anticipat :*

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ma sincer, aici mai nimerit si pe mine, mie imi creste peste tot, exceptie face buza de jos.Mustata creste vai mama ei, dar creste.Pe buza de jos, e blond si nu creste absolut deoc.Si pot spune ca am barba,la dreptu imi pot lasa barba,chiar pot de obicei,nu ma vad fara ea, mi se pare ca nu ma recunosc in oglinda.(Lasand asta deoparte, sa revenim la problema ta)Asta suntem, asa suntem, poti da cu npse` mii de creme.Degeaba,poti da cu mama uleiului de ricin.Degeaba,daca asta ne e genetica, nu avem ce face. Unii trebuiesc sa se barbiereasca zilnic, iar eu ma barbieresc cand imi amintesc(de obicei ori o saptamana ori 2 pe gat ca port barba, doar acoolo ma fac)Vezi tu sanatate sa fie.Asta e parerea mea, eu am 23 de ani tu?