| noname_1344 a întrebat:

TPU.De o saptamana m-am apucat de salawinking. Ce ziceti e bine sa folosesc protenine? Eu am 67kg. Inaltimea o stiti?

1 răspuns:
| 9gag a răspuns:

Prietene, daca nu ai 17-18 ani iti recomand sa nu folosesti proteine pentru simplul fapt ca ai un corp care inca nu este dezvoltat si te poate afecta. Daca ai varsta potrivita poti incepe sa iei proteine doar daca continui sa mananci cat trebuie si sa nu iti pui baza doar in proteine si daca te tii serios de exericitii. Succes