| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete (de preferat cel putin majore, fara suparare). Va deranjeaza la baieti parul pe maini/picioare?
De ce zic: azi cand am plecat de la muncaa iesind din mall am vazut 5 fete care radeau si se uitau la mine. Curios, am trecut pe langa ele, si am auzit pe una spunand "ce picioare urate are" se poate traduce in mai multe feluri dar asa e cel mai de inteles. Auzind asta m.-am intors inapoi, crezand ca am plecat iar de la munca imbracat ca ospatar (mi se mai intampla cand nu dorm noapte si sunt cu " capul in nori toata ziua si pantalonii aceia arata ca dracu pe mine, mi s-a mai spus) dar cand dau sa intru in reflexia de la usi am vazut ca sunt imbracat cu pantalonii scurti cu care venisem. Acum stateam si ma intrebam care e mai idiot eu sau ele. Dar acasa m.am gandit ca poate e vorba ca am par pe picioare ( nu am asa mult sa zici ca sunt negru dar nici mic nu e). Am avut iubita 3 ani si nu am avut probleme pe aceasta tema. Acum daca (ex)20 de rapsunsuri din 20 sa imi ziceti sa ma rad. nu e ca am sa o fac, dar sunt curios daca chiar asa urat vi se pare asa ceva.

Daca ati pierdut timpul s-a citit tot mersi si astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Dandu-ti jos parul dupa maini si picioare ca barbat, dupa parerea mea iti dai jos orice picaturica de barbatie care o ai.
Cat despre fetele alea probabil nu vorbeau despre tine si daca chiar o faceau ei bine nu stiu ce inseamna barbat. E diferenta mare intre baiat si barbat. Asta e parerea unei fete de 22 de ani.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eram in tren si stateam langa un baiat care avea laptop, era vara.
Parea un baiat normal, se conversa pe mess cu iubita, curgeau inimioarele si pupicii...nu eram prea atenta,ma simteam chiar indiscreta,dar n-aveam de ales,acolo era locul meu din tren!
Frizura moderna, ochelarii de soare ridicati pe varful capului, un tricou decent si de marca, parea ok.
A venit momentul in care a trebuit sa coboare si s-a ridicat in picioare, moment in care l-am vazut si eu in toata splendoarea.Si m-am crucit.
Maini, picioare, orice loc care se vedea era epilat la sange.Nu ras. Epilat si epilat perfect,nici cosmeticiana mea nu reuseste asa performanta!
Si,brusc,aerul lui efeminat,m-a facut sa fiu fericita ca mai exista barbati care-si respecta numele si masculinitatea!
Nu-mi plac barbatii epilati,prefer masculinul in toata splendoarea lui, ingrijit, curat, dar categoric nu efeminat!
Lasa-ti parul pe tine, doar prin partile esentiale nu!
happy

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Bună!

Îți dau un sfat. Mie băieții care se râd de tot pe picioare mi se păr gay, serios. Dacă e ''jungla'' e cazul să mai iei din el dar NU tot.winking Baftă, și apropo fetele alea sunt înnebunite după gay big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi la toti de raspunsuri.

| xXxTorettoxXx a răspuns:

Poate nu era vorba de tine poate de altu ca si eu am par pe picioare si nu zice nimeni nimic nu e de la tine.