| Mazal a întrebat:

Sall.
Am un telefon(Orange Zilo) si faza este ca am o cartela cu 100 MB de internet dar cand o bag in telefon si incerc sa intru pe net(Google Chrome,Facebook) nu ma las', zice ca nu se poate realiza conexiunea la internet, cine stie dc nu ma pot conecta la net? laughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa te asiguri ca din telefon ai datele mobile pornite si ai setat profilul de internet ca in acest tutorial: http://www.orange.ro/....../iq/236442
In cazul in care intampini dificultati de conectare, iti recomand sa contactezi 408 - Serviciul Orange Expert.

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| Georgygeorgyy12 a răspuns:

Trebuie sa dai in jos bara de sus si sa dai clic pe date mobile. cred ca te-am putut ajuta

| Boos123ggg a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi e sa te duci la un Orange shop si acolo sigur o sa-ti mearga.