| reneesmerenee a întrebat:

deci in seara de revelion m- am distrat foarte bine am băut cu măsura si am inceput sa dansez cu un băiat iar apoi m- am saturat cu el si din astea iar a doua seara m- am îmbătat de nu am mai stiut de mine si nici nu s-a uitat la mine m- am făcut de râs rau de tot...Nu mai am sanse sa ies sau ceva cu el nu? Am stricat toata prietenia noastra a doua seara nu-i asa iar acum imi pare rau...nici nu mai pot sa ma uit la el desi poimâine merg la scoală si o sa-l vad

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De cate ori mai ai de gand sa pui intrebarea asta?
Esti fata, acum vad, foarte rusinos!

| MarianWLF a răspuns:

Depinde de el cat de tolerant e, eu de exemplu daca vad fata cu bautura/tigara in mana poate sa fie miss univers, nu dau 2 lei pe ea.

| Retw1983 a răspuns:

Nui panică!
Dacă îi place de tine va trece peste asta, când îl vezi poți să îți ceri scuze, dacă nu ai orgoliu prea mare