| BitKode a întrebat:

Deci vorbesc foarte serios, eu nu suport tiganii ( nu am ce face dar nici bunicii mei nici parintii si nici majoritatea rudelor mele nu ii suporta), dar au venit la mine in scoala crying Sunt 8 tigani pe care toti romanii ii pupa in fund ca alta expresie nu am gasit. Imi zic ca hai sa ii dam afara, dar daca apar coloratii toti sunt pe langa ei. Nu mai pot invata nimic deoarece la ore fac galagie rau de tot ( si in clasa mea sunt doar 2 ). Azi unu m-a injurat ca m-am dus la magazin sa ii cumpar o sticla de apa unui profesor. Imi zice bei atata apa baga-mi-as. in mata. SI eu i-am zis tu sa taci mai cioara ca daca iti dau 2 te ia Smurdul. Ma enerveaza ca am cativa colegi care asculta manele iar eu si inca vreo 75% din clasa nu ascultam. Noi ascultam hip-hop sau rapp. E ok daca ar fi si ei civilizati. Eu as putea sa il bat pe asta care m-a injurat, sa il prind la un bar, sau sa ii incendiez masina. Dar nu vreau sa o fac deoarece eu sunt om nu animal. Ce sa fac, noi nu mai intelegem nimic la ore, si pe deasupra mai sunt si tupeisti, daca e sa te bati cu unu vin toti. Mie nu imi e frica ca am facut K1 2 ani, si pot sa ii bat. Am discutat si cu profesorii si au zis si parintii dar nu au ce sa le faca. Ca nu au vrut sa ii mai primeasca pe motiv ca au cauzat probleme in scoala si au venit cu satra si tipau ca huaa rasistilor. Ce sa le fac sa ma razbun pe ei. M-am gandit ca sa il chem pe asta care m-a injurat maine ca sunt de serviciu pe scoala si sa il bat pe hol, fata in fata fara alti tiganiwinking voi ce ziceti big grin Funda? + Ca azi s-au luat si de prietena mea, si mai aveam putin pana nu saream la bataie cu toti

Răspuns Câştigător
| CryForYourLove a răspuns:

Bai,tu il bati maine cand il chemi, dar trebuie sa te gandesti ca nu o sa se lase asa usor si ca o sa te prinda o data si mare mirare ar fi sa fie singur, dupa ti-o iei dublu.Mai bine pune pe cineva care nu are tangente cu el sa il bata (spune-i sa ii zica ca tu l-ai pus ) si asa nu mai are treaba cu tine. La mine fiind fata e simplu pun pe cineva sa il bata si am terminat, nu trebuie sa ma complicbig grin

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoara-i pe toti!

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Frate pana nu bati "animalul" nu rezolvi nimic, mai ales ca s-a leagat si de prietena ta. Si nu uita tiganii umbla in satra deci automat daca il bati pe ala peste ceva timp te vei trezi cu 4-5 boschetari. Trebuie sa-ti faci o gasca asa chiar daca vor fi mai multi te poti baza si tu pe cineva.
P.S incearca sa nu-l nenorocesti pe viata.
Succes!winking

| CryForYourLove a răspuns:

Mda...cam si la scoala mea e aceeasi situatie, nici la noi nu se face nimic, la noi doar cu bataia poti sa faci pe cineva sa nu se mai ia de tine...pe directoare o doare-n coltu' strazii.

| BitKode explică (pentru CryForYourLove):

laughing cred ca maine il chem pe hol si ii zic ca e tacsu afarawinking si acolo il bat iar apoi ii zic ca daca vine cu cineva tot il prind si il bat mai rau tongue Tu ce zici?

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru CryForYourLove):

Da desteapta esti.Ideea nu e rea, dar nu trebuie sa-i spuna ca el l-a pus pe altul sa-l bata.

| CryForYourLove a răspuns (pentru BitKode):

Bai,tu il bati maine cand il chemi, dar trebuie sa te gandesti ca nu o sa se lase asa usor si ca o sa te prinda o data si mare mirare ar fi sa fie singur, dupa ti-o iei dublu.Mai bine pune pe cineva care nu are tangente cu el sa il bata (spune-i sa ii zica ca tu l-ai pus ) si asa nu mai are treaba cu tine. La mine fiind fata e simplu pun pe cineva sa il bata si am terminat, nu trebuie sa ma complicbig grin

| asdfgh23 a răspuns:

Eu i-as baga in lagare laughing pe toti

| violeta02 a răspuns:

BitKode eu sunt abia clasa a cincea dar tot urasc tiganii sint unii normali dar multi nenormali.iti dau un caz de-al meu am fost la spital si in ultima saptemina a venit un tigan si cind nu era mam ma intreba imi zicea sa ma joc carti dar ba ii ziceam ca ma doare capul burta etc.Tu incearca sa te mai duci in alta parte sa ai vreocitiva prieteni caci cind vrea sa-ti faca probleme sa fiti impreuna.Si bataia pregatesteo cind nu vor fi cu el alti tigani. SPER SA-TI MEARGA. CU PLACERE'-'

| marikdlnwksn a răspuns:

Rap* nu rapp. Ultimul lucru e sa vorbeasca toti parintii si dirigintele /diriginta sau/si profesorii cu directorul..sa le spuneti ca va deranjeaza la ore, ca se iau de voi aiurea, ca va ameninta.e imposibil ca si director sa nu ia masuri.succes happy

| BitKode explică (pentru marikdlnwksn):

Scuze, am gresit cu rap ca ma grabeamwinking imi pare rau. Si cu directorul sa stii ca si el a incercat sa nu ii mai primeasca, dar atunci a fost faza cand a venit satra si au zis ca suntem rasisti sad