| sebastiandimitrie1 a întrebat:

Salut TPU! Diriginta mea a chemat-o pe mama la scoala pentru ca a zis ca imi face mustrare scrisa, din cauza ca am scris pe un biletel ca ea are favoritii ei, tremur de frica pentru ca stiu ca o sa bage de la ea, mi-e foarte frica.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sa treci clasa asta e important

| Alex22043 a răspuns:

Pai de ce iti e frica? Parintii tai sunt agresivi cu tine si te mai pocnesc asa din când in când?rolling on the floor)))))

| sebastiandimitrie1 explică (pentru Alex22043):

Da,dar nu mi-au facut nimic de data asta doar m-au certat tare ...si mi-am cerut scuze de la diriga