| anonim_4396 a întrebat:

Am primit azi o mustrare scrisa si as vrea sa stiu cum sa fac sa scap de ea sau sa nu afle mama.

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Arunc-o la gunoi, da-i foc sau arunc-o in wc, toaleta si trage apa.

| kar1GaNNN a răspuns:

Dă-i foc. Nu o va mai vedea nimeni dupa.

| Kerre a răspuns:

Nu prea sunt "expert" in privinta asta dar mi-ar placea sa iti dau cateva sfaturi. Incearca sa o ascunzi intr-un loc in care doar tu stii de el si nimeni altcineva, incearca sa o ingropi in gradina sau in alt loc, dai foc, arunc-o la gunoi.

| daad a răspuns (pentru Kerre):

Mama trebuie sa mearga dupa ea