| Clopotyca a întrebat:

eu am un un iubit pe care il iubesc la nebunie dar de cand m-am mutat la alta scoala imi place de alt baiat pe care il cunosc inca de la 3 ani. Am fost impreuna in excursii, tabere, gardinita si peste 2 luni trebuie sa plec in tabara cu clasa si vine si el. Am aflat de la cea mai buna prietena a mea ca imi va da intalnire. Eu stiu ca ma place super mult si eu dar totusi sunt mai indragostita de iubitul meu. El nu intelege si nici nu vrea sa imi spuna in fata ca ma place. Adevarul e ca mie imi mai place si de cel mai bun prieten al baiatului care ma place dar si cea mai buna prietena a mea il place pe cel mai bun prieten al baiatului care ma place si nu stiu ce trebuie sa fac sunt tare confuza!?

Răspuns Câştigător
| HappyYoyo a răspuns:

Eu zic să îi lași pe toți în pace și să te distrezi cu prietena ta cea mai bună. uitați de băieți și distrați-vă în excursie ca-ntre fete!

3 răspunsuri:
| cr1571n3l a răspuns:

Atunci de ce dracu mai esti cu iubitelu ala oh go on, voi fetele nu va inteleg, nu poti sa fii cu 2 odata, daca il iubeai pe ala cu care esti nu te mai uitati dupa altii, esti la fel ca toate fetele, ia uite.ii place de altu acum... mie sila sa aud asta tu stii ce e ala iubit?

| cr1571n3l a răspuns:

De ce dracu mai esti cu' Iubitelu' ala daca te uiti dupa altii?

| iamhigh a răspuns:

Dacă iubești două persoane, alege-o întotdeauna pe a doua, căci dacă o iubeai pe prima cu adevărat nu mai aveai ochi pentru altcineva happy