| BattleFieldByWindows a întrebat:

Salut TPU,
eu azi m-am apucat de fumat si nu stiu ce sa fumez, ziceti-mi si mie ce fumati, o sa incerc sa vad cum e, si vad daca imi place dau funda.

7 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Eu zic sa te lasi.

| simpluone a răspuns:

Te-ai apucat de un drog! Ai sa vezi ca incet incet ai sa devii dependent, si nervos cand nu o sa poti fuma. Toata nicotina pe care o inhalezi o sa-ti faca arterele din elastice in casabile. Adio sport de performanta, adio performante. Dar o sa crezi ca arati macho! Mai putin cand o sa te sarute vreo fata si o sa se strambe!

| BattleFieldByWindows explică (pentru simpluone):

Referitor la partea aia cand o sa ma sarute o fata ca o sa se strambe, am prietena de la cine crezi ca am invatat?

| simpluone a răspuns (pentru BattleFieldByWindows):

Ai fi putut invata un lucru bun totusi! Dar e mai usor sa le asimilezi pe cele rele se pare

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut,

Kent, Vogue Slim, Marlboro.

Poti sa fumezi si menta.

Noroc.

| BlackShad0w a răspuns:

Nu ca as fi eu regina pacii si bunatatii mondiale, dar daca abia te-ai apucat, eu zic sa te lasi cat mai poti happy Nu mai bine, cu banii aia iti cumperi o sticla de suc, sau iesi cu prietenii in oras? Iti salvezi sanatatea si portofelul. Gandeste-te mai bine!