| andreibaros a întrebat:

Eu fac dans la TDC, cu mai multi prieteni. Ei stiu o groaza de scheme de breakdance si vin la dans tot de atata timp ca si mine... Va rog mult urgent puteti sa imi daiti niste linkuri sau tutoriale ca sa pot invata macar 2, 3 scheme? dar nu vreau raspunsuri cauta pe youtube sau vezi undeva. Va rog ajutati-ma mult si dau unda pentru. cel mai folositor raspuns! VA multumesc mult!, nu de alta dar macar poate o sa agat si eu o fata cu miscari!

1 răspuns:
| WyvernSky a răspuns:

Uităte pe youtube şi cauta street dance. Găseşti cele mai tari dansuriwinking.