| Nesquik98 a întrebat:

Eu impreuna cu prietenii mei din clasa vrem sa-i cumparam dirigai un cadou de craciun dar nu stim ce bugetul e de vreo 100 lei si ea este profesoara de chimie! Astept idei.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai bine ii dati banii.

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Mai uite ce zic eu-nu stiu cat det anara e, dar fiind de hcimie as zice sa iil uati un lantisor de stica(poate suna ciudat) e in forma de sticla si poate pune parfum in el.Cred ca are o trimitere la materia ei.
Uite site aici : www.pandantivaroma.ro se incadreaza si in pret si va mai raman bani si de un buchet de flori

| Malina_Motorga_1998 a răspuns:

Si diriga mea e profa de chimie...cumparati un buchet de flori si ceva ce sa-i foloseasca in casa(cum ar fi un set de tacamuri sau mai stiu eu ce...)
Sper ca te-am ajutat!