| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Eu si clasa mea cumparam pentru orice ocazie pentru. diriginta noastra (zi de nastere, Craciun etc.) cate un cadou. Doar ca anul acesta am ramas cam in pana. Imi puteti da niste idei de un cadou sa fie ceva dragut, de Craciun (cu tematica) si sa fie ceva pe care nu il arunca sau se epuizeaza (ciocolata, flori etc.). Fundita
Scuze de cathegorie

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Ii puteti lua o iconita imbaracta in argint sau pictata manual cu Nasterea Domnului adica e credincioasa sau niste obiecte decorative cu tematica Craciunului plus o poza cu toata clasa si cu ea de la un eveniment al vostru(serbare, petrecere, bal, excursie, ora deschisa etc)intr-o rama deosebita. Alte idei de cadou pentru diriginta, cu ocazia asta sau cu altele, ar fi: o cutie de bomboane fine de cioclata, un buchet deosebit de flori, o carte din genul care o pasioneaza pe ea, eventual ceva ce are legatura cu materia care o preda ea sau cu un hobby pe care stiti ca il are dansa, o colectie de CD-uri cu muzica pe care o asculta daca stiti care este, un bibelou, un stilou cu penita de aur, un parfum deosebit, o trusa completa de machiaj, o esrafa din matase naturala cu un imprimeu deosebit si elegant, o poseta sau o bijuterie daca dispuneti de un buget mai mare sau un telefon mobil chic daca de asemnea dispuneti de ceva banuti pentru cadoul dirigai.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai..sa incepem.
1. cercei;
2.lanturi;
3.ceasuri de mana;
4.carti(daca ii plac);
5.o esarfa(ceva cool de imbracat);
6.un telefon laughing rolling on the floor
si multe alte chestii(nu stiu sa-ti spun acum ca-s cam adormita laughing rolling on the floor

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Daca e mai tanara, puteti sa-i luati cercei sau lant cu tematica Craciun... sau ceva personalizat...sau faceti o poza cu caciuli de Mosi big grin