| alexandraaaalove a întrebat:

Eu la vara ma voi muta in Anglia si ma bucur, abia astept deaorece o sa imi creez o noua viata acolo insa ma sperie ideea ca ma voi muta intr-o alta scoala si poate acei copii de acolo o sa rada de mine si de defectele mele si nu o sa imi fie prieteni, uneori nu vreau sa gandesc asa vreau sa stiu ca totul va fi bine dar ma cam gandesc la asta de multe zile. Spuneti-mi va rog cum sunt scolile britanice? Cum sunt copii de acolo? Oare vor fi prietenosi cu mine? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Copii sunt copii peste tot

| Tz_Fri_1995 a răspuns:

Salut! eu sunt in Anglia de 7 luni adica octombrie 2013 daca esti la liceu astepti 1 an pana te duci deoarecel in Anglia liceul nu este obligatoriu si il poti face si la 50 de ani daca vrei... sincer e o tara calumea iti permiti orice vrei haine zara h&m si nu trebuie sa fi mare bogatan. oamenii te apreciaza pentru ceea ce faci nu ce origine esti deci nu prea au ceva cu romanii mai ales stiu deosebirea dintrea romanii si tiganii... ce sa zic ai beneficii sociale adica banii prietenii nu mi-am facut deloc inca nu prea ai acum aici pana nu te duci la scoala si inca un lucru 50% din Anglia e locuita de pakistanezi si indeni depinde si de zona unde stai eu stau in mijlocu lor dar sunt oamenii calumea nu sunt rai sau ceva Romania e o tara de **** pe langa Anglia bafta