| MANGO_3875 a întrebat:

Eu ma inteleg co o fata de la mine din cls foarte bine, nu ne-am certat niciodata, desi as putea sa ma combin cu ea nu vreau caci dupa aia ne-am certa si nu am mai vb. Un coleg de la mine din cls. se tot baga intre mine si ea, facandu-mi zile negre, spunandu-i tot felul de chestii neadevarate despre mine. SPUNETI-MI daca sa ma combin cu ea sau nu si cum sa il fac pe baiatul ala sa nu se mai bage intre mine si ea! am 14 ani

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Daca o placi da te poti combina cu ea si desigur daca si ea te place. Te-ai gandit ca acel baiat poate fi gelos pe tine si tocmia de asta se baga intre voi? Dupa mine asta ar fi cauza :gelozia. Cred ca ar trebui sa vorbesti putin cu acest baiat si sa ii spui sa va lase in pace, iar fetei spune-i ca trebuie sa aiba incredere in tine si sa nu asculte minciunile aluia.Succes

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca tu o placi si ea te place si nu crede in zvonurile inventate de colegul acela, sigurhappy. In legatura cu colegul, arata-i ca nu iti pasa ce zice ca nu influenteaza cu nimic situatia zvonurile lui rautacioase si cu timpul se va plictisii, apropo poate ca acel coleg o place pe fata aceea si e nervos pe tine ca te dai la eahee hee si de aia incearca sa te desparta, deci ai grija la el. Succes!

| MANGO_3875 explică:

Ehem... Daηуєℓa ai dreptate sa vorbesc cu acel coleg dar nu ma pot lua de el pentru ca face parte dintr-un grup de smecheri si dupa aia o sa am mai multe probleme cu el su nu numai.Chiar si daca o sa vorbesc pe un ton frumos cu el, tot o sa se certe cu mine.