| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt Raul si am 12 ani. As vrea sa va intreb de ce nici o fata nu vrea sa stea langa mine? Ma spal odata la 2 zile, sunt un om carismatic si amuzant.
Aceasta este fata mea: http://imagizer.imageshack.us/a/img913/1476/WFpRMD.png
Credeti ca de la asta este?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Bună!
Probabil acele fete nu sunt pe gustul tău dacă niciuna nu vrea să stea lângă tine. În ziua de azi interesul se găseşte încă de la vârste fragede şi mă refer la îmbrăcăminte, aspect, cât mai multă popularitate, etc.Tu chiar îmi pari un tip drăguţ, serios şi haios. Până la urmă vei găsi o tipă care să se potrivească cu tine şi să nu fie o figurantă aşa cum se cred unele(mari dive dar până şi umbra lor fuge de ele). În concluzie: nu-ţi pierde speranţa, eşti mic şi timpul mai mult ca sigur va decide pentru tine.
Numai bine!

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Spala-te odata la 2 ore. La 2 zile? Asta nu e bine! Si la 12 ani esti un putoi, atata tot.
Du-te la invatat.

| danutzu96 a răspuns:

Omule ai 12 ani, mai asteapta pana pe la 16 ani si atunci sa incepi sa iti faci griji, nu acum.

| RaulBuzea a răspuns (pentru danutzu96):

Nu pot, sunt prea nerabator.

| pufulescu a răspuns:

La varsta ta eu zic sa te speli zilnic ca avem apa calda in epoca asta, sa te piepteni, sa schimbi hainele adica tricoul macar, sa folosesti un deodorant fara sa te parfumezi ca un patrician roman... fetele acorda mare, poate prea mare importanta infatisarii. Asta adauga un ambalaj atragator caracterului tau, pe care il descrii ca fiind placut.

| FlorinMarius123 a răspuns:

Eu la 12 ani ma jucam cu masinutele si robotii, nu ma interesau fetele, doar distractia si copilaria, asa ca ai timp pentru fete, acum am 16 ani 4 ani de atunci, de al 14 in sus te vei uita dupa fete, dar pana atunci bucurate de copilarie

| MiraZyauj a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa te speli de 2 ori pe zi. Dimineata si seara, poate chiar de 3 ori. Sa iti schimbi frizura, sa iti schimbi garderoba, un pensat nu ar strica, si daca se poate, sa te speli pe dinti de 3 ori pe zi? Ar fi genial.; d

| roxana123ana a răspuns:

Esti destul de dragut :-)

P.S.: Trevuie sa iti faci baie mai des...