| RappingKrys98 a întrebat:

I-am spus prietenei mele ieri cat de mult o iubesc si imi este frica ca poate s-a suparat pe mine pentru ca sunt prea siroposhappy.Voi ce credetihappy? Fundahappy!

3 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Nu s-a suparat, probabil ca a fost foarte surprinsa cum s-a mai spus, in nici un caz nu s-a suparat.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu s-a suparat, poate a fost putin surprinsa.
Nici eu nu stiu cum e mai bine, fetele astea sunt asa complicate... pun pariu ca nici ele nu stiu ce vor.
Nici prea siropos sa nu fii, dar nici nepasator... cel mai bine ar fi sa ii arati ca o iubesti: sa o atingi, sa o saruti, sa o faci sa rada; va aprecia mult asta.

| Mayutzaa a răspuns:

Sincer..cred ca a fost fericita dar si uimita ca ai fost atat de curajos sa-i spui..si sincer nu are de ce sa se supere daca tu i-ai sous ce simti...a fost foarte bine ca i-ai pus...