| Marianb98 a întrebat:

Ieri am fost cu prietena la mine, ne-am pupat, calarit etc pana la un moment dat cand ne-am dat amandoi pantaloni jos si am ramas doar in chiloti. Ea statea deasupra mea cu fundul pe penisul meu. Pot sa zic ca "ne-am frecat" unul de celelalt, doar ca eu imi dadusem drumul in chiloti. Posibil sa fi pus eu mana prin chiloti dupa sa fi pus mana in chiloti ei, etc... Ar fi vreo probabilitate sa ramana gravida? Si eu si ea suntem cam speriati.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Stai linistit!

| whatevernvm a răspuns:

"ne-am pupat, calarit etc" laughing))

| darrio2007 a răspuns:

Nici o sansa daca v-ati calarit doar asa. Oricum, va trebuie mai multa informare in acest domeniu.

| Marianb98 explică (pentru darrio2007):

Ideea e ca daca eu am pus pana pe sperma apoi sa fi umblat cu mana in chiloti ei, este vreo sansa?

| darrio2007 a răspuns (pentru Marianb98):

Nu.

| AFR81 a răspuns:

Sanse infime sa ramana insarcinata. Stati linistiti.

| OldSoul a răspuns:

Inainte de astfel de "jocuri" ar fi bine putin sa te interesezi despre aceste probleme, nu de alta, dar altfel vei ramane speriat de la cea mai mica "greseala".
Nu, nu v-a ramene gravida, cel putin nu din cauza acestei intamplari.

| Yzzi a răspuns:

Nu, nu cred ca este vreo posibilate. Pentru ca fata sa ramana insarcinata trebuie sa ïti dai drumul" in ea, spermatozoizii nu traiesc mult in alte medii

| Marianb98 explică:

Si daca am pus mana pe sperma apoi sa fi pus mana in chiloti ei? Sa ma fi jucat cu degetul. Este vreo sansa de a ramane gravida?