| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Ieri am ramas blocat in lift pentru a 2 oara la 3 dimineata si imi este foarte frica sa mai merg cu liftul si stau la etajul 9.Cum pot scapa de aceasta frica? Fara raspunsuri jignitoare.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

In primul rand anunta la asociatie ca sunt probleme la lift, sa trimita sa faca reparatii. Daca nu se va mai strica, atunci nu vei mai sta in stres.

Poti merge pe scari, faci sport intre timp pana se va repara liftul happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 3 dimineata mergi pe scari si te descalti la usa, ca sa nu te auda ai tai cand intri in casa. Sa nu ti-o iei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fobie de spații înguste.
Se tratează.
Este foarte puțin probabil să se întâmple și a treia oară.

| Alegeo a răspuns:

Eu zic sa o iei pe scari pana iti mai trece frica si pana auzi ca liftul nu mai face atatea probleme