| anonim_4396 a întrebat:

ieri mi-am scos sprincenele cu ceara si de atunci ma ustura foarte tare, m-am spalat si pe fata de 2 ori.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pune in locul cu pricina daca ai fluocinolon sau o crema hidratanta

| Lovedance144 a răspuns:

Aplica in strat subtire o crema de galbenele.

| EkaBuBu a răspuns:

Ok...cum sa ti le scoti? adica ti le-ai ras de pe piele? nu cred ca arata bine oricum...foloseste BANEOCIN de la farmacie si iti trecetongue

| kjkfhjkljlasdf a răspuns:

Pe mine nu ma doare ci ma ustura, dupa ce ma spal pe fata, bate putin vintul sau pun mina pe sprincene