| basik a întrebat:

Ieri seara am dat o comanda la un microfon pentru pc de la domo am primit 2 emailuri
1"Dacă aţi primit acest email din greseală vă rugăm sa îl ştergeţi. Nu veţi fi abonat la newsletter dacă nu veţi face click pe linkul de confirmare de mai sus.

Pentru întrebări privind acest newsletter vă rugăm contactaţi::
comenzidomo@fsol.biz" era un link mai sus am dat acolo si dupa am mai primit un mail

2 "Abonarea dumneavoastră la newsletter a fost confirmată.

Pentru propria informare mai jos aveţi listate informaţiile pe care le-aţi furnizat în momentul abonării la newsletter..."

Vreau sa stiu ce inseamna asta si cand vine comanda pentru ca am comandat cu cash livrare si cam in cat timp vine am vazut acolo 3-15 zile si am mai vazut pe google ca astia au luat tzepe la domo.ro Oara sa iau si eu?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

"Abonarea dumneavoastră la newsletter a fost confirmată'' ->inseamna ca de fiecare data cand au reduceri si oferte vei primi email de la ei. Nu e mare lucru, toate magazinele mari au asa ceva. Zilnic sau o data la cateva zile vei primi email cu noutatile si ofertele lor. Nu are legatura cu comanda ta. Comanda vine in intervalul mentionat de tine (maxim 5 zile lucratoare).
Bafta!

| basik explică (pentru neluL):

Ok mersi Mai astept raspunsuri si poate niste raspunsuri daca e adevarat ca dau astia tzepe big grin

| neluL a răspuns (pentru basik):

E prea mare magazinul ca sa se bucure la cativa lei ai tai! Domo e in toata tara.

| basik explică (pentru neluL):

Mersi

| neluL a răspuns (pentru basik):

Trebuia sa mai astepti, Aveai timp maine, poimaine...pentru a alege raspunsul.
bye, bye wave