| Amalya88 a întrebat:

Imi iubesc foarte mult tatal si parintii mei au divortat. Acum cand merg la tata el mereu ma bate foarte tare. O iubesc mult si pe mama si i-am zis ca plec in Italia cu iubitul meu si ea a plans. Si eu plang mereu si sunt extrem de trista si cand petrec timp cu iubirea vietii mele. Ce sfaturi imi puteti da ca sa fiu mai fericita? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Poti ramane langa mama ta, ea te iubeste si iti vrea binele si te vrea langa ea, are nevoie de tine. Nu poti sa o lasi singura, gandeste-te. Prietenul tau te v-a intelege si se v-a intoarce, iubirea adevarata nu poate fi distrusa nici de distanta nici de altceva. Bafta!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai cu ea si o aperi de rusi, Putin are de gand sa inceapa un razboi mondial 3ª din istorie. Dar presa mananca frimituri cu chestiile astea.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Ramai langa mama ta.