| Alive99 a întrebat:

Imi place de o fata mai inalta ca mine cu 6 cm.Am 1.68 si ea 1.74.Amandoi suntem de parere ca,inaltimea nu conteaza si ca diferenta nu este foarte mare, incat sa aratam ca doi clovni.Si,intrebarea mea este,de ce ar trebui neaparat ca fata sa fie mai scunda, astfel incat sa fie considerat un cuplu normal?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu. Ce am citit eu acolo... filmele cu razboi imi par copilarii pe langa aceasta intrebare :O

Cum sa conteze ca este mai mare cu 6cm decat tine? Hai sa zicem 6.1cm sa fim mai exacti.
Imi dau seama ca esti undeva prin liceu ma gandesc, ca altfel nu imi dau seama si ca vrei sa fii cu o fata dar... nu vreti sa va judece lumea? Pai daca vrei sa fi cu ea si ea cu tine, ce mai asteptati? Sa va dea TPU aprobarea? Daca zic sa nu mananci azi deloc, ca esti cam gras, ma asculti? :/

| Alive99 explică (pentru DoarBogdan):

laughing))))))))))) super, dar nu sunt in liceu si nici nu ma deranjeaza de ce spune lumea laughing)Am pus o intrebare din curiozitate

| Alive99 explică (pentru DoarBogdan):

O sa iti dau funda pentru prima parte a raspunsului tau laughingai fost genial si amuzant

| DoarBogdan a răspuns (pentru Alive99):

"Sa faci pe cineva sa rada azi" - bifat!winking

5 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Nu e obligatoriu ca fata să fie mai scundă. Important e ca cei 2 să se înțeleagă ca suflet.

| Alive99 explică (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Inteleg ceea ce spui, nu este obligatoriu din punct de vedere institutional laughingdar este obligatoriu in ochii societatii si mi se pare o prostie laughing